Українською / Ukrainian

Ці матеріали були перекладені нашими партнерами у служінні. Ми надаємо Вам ці ресурси безкоштовно та просимо, щоб Ви поділилися ними, щоб інші люди також могли мати безкоштовний доступ до них на нашому веб-сайті.

These resources have been translated by our ministry partners. We provide these resources to you for free and ask that you would let others know, so they too can download translated resources for free from our website.

Truth78 – це служіння, яке зосереджується на баченні щодо майбутнього покоління, щоб люди пізнавали, шанували та цінували Бога.

Наша місія – це зрощувати віру майбутнього покоління, надаючи церквам та сім’ям матеріали та навчання, які направлятимуть розум, залучатимуть серце та впливатимуть на волю через проголошення Божого Слова.

Ми розробляємо Богоцентричні матеріали, які наповнені Біблією, зосереджені на Євангелії, прославляють Христа, залежать від Святого Духа, мають доктринальне підґрунтя та орієнтовані на учнівство. У нас є різноманітні матеріали для навчання дітей та молоді усієї Біблії, чи то в церкві, чи то вдома, чи то у християнській школі. Ми пропонуємо різноманітні книги для батьків стосовно спорядження та підбадьорення своїх дітей.

Якщо Вам цікаво долучитися до перекладу додаткових ресурсів, або у Вас є запитання про наші ресурси чи щодо їхнього використання, напишіть нам, будь ласка, на ел. пошту [email protected]. За допомогою наших перекладачів ми дамо відповіді на Ваші запитання.

Ліцензійна інформація

Truth78 надає дозвіл на друк та використання цих матеріалів для Вашої сім’ї, церкви, школи чи служіння. Розповсюдження не у Вашій організації чи сім’ї, а також комерційний продаж, – заборонено. Проте, будь ласка, розповідайте іншим про наш веб-сайт, щоб інші також могли завантажити необхідні матеріали.

Бог свідчить про себе: біблійні історії Старого Заповіту для дітей

Бог свідчить про себе: біблійні історії Старого Заповіту для дітей

64 уроки для дітей 3-6 річного віку, які можна використовувати на недільній школі у Вашій церкві.

He Established a Testimony: Old Testament Stories for Young Children

A 64 lesson curriculum written for use with 3-6 year olds and can be used in Sunday school classes at your church.

Бог свідчить про Свої дивовижні діла та могутню силу. Це хронологічний виклад подій Старого Заповіту, яке має на меті познайомити Вашу дитину з величним, всемогутнім Богом. У цій програмі розглядається Божа велич через ключові теми у хронологічному порядку зі Старого Заповіту. Біблійні історії не подаються у книзі. Вчителі готуються до заняття через вивчення Писання за допомогою списку ключових тем, наочних прикладів та практичних запитань, щоб познайомити дітей з величним Богом, Який ніколи не змінюється.

Доступно для завантаження

  • Книга для вчителя та обкладинка
  • Розмальовка
Завантажити матеріали
Бог промовив через Сина: біблійні історії Нового Заповіту для дітей

Бог промовив через Сина: біблійні історії Нового Заповіту для дітей

52 уроки для дітей 3-6 річного віку, які можна використовувати на недільній школі у Вашій церкві.

He Has Spoken By His Son: New Testament Stores for Young Children

A 52 Lesson curriculum written for use with 3-6 year olds and can be used in Sunday school classes at your church.

У Новому Заповіті чудово розгортається диво та сила Ісуса Христа. Це хронологічний виклад подій Нового Заповіту, яке має познайомити Вашу дитину з величчю Богу в Ісусі Христі. Біблійні історії не подаються у книзі. Вчителі готуються до заняття через вивчення Писання за допомогою списку ключових тем, наочних прикладів та практичних запитань, щоб познайомити дітей з величним Богом, Який промовив через Сина.

Доступно для завантаження

  • Книга для вчителя та обкладинка
  • Розмальовка
Завантажити матеріали